fbpx

Кристална колагенска маска за очни капаци

Шифра на продукт: 12710
Достапен на залиха
Ја освежува зацврстува и хидратира кожата на очните капаци. Има подмладувачки и лифтинг ефект редуцирајќи ги скриените брчки. Прочитајте повеќе
Цена 381,00 ден
Додади го во кошничка

Ја освежува зацврстува и хидратира кожата на очните капаци. Има подмладувачки и лифтинг ефект редуцирајќи ги скриените брчки.

No Internet Connection