fbpx

Измазнувачки околуочен гел

Шифра на продукт: 13503
Достапен на залиха
Луксузна нега за зрела кожа. Ја засилува структурата на кожата на очниот капак, ја зголемува еластичноста и има ефект на лифтинг. Намалува темни кругови и ги храни клетките на кожата. Морскиот колаген наликува на човечкиот колаген во однос на неговата структура, овозможувајќи ефикасна апсорпција во кожата. Прочитајте повеќе
Цена 2163,00 ден
Додади го во кошничка

Луксузна нега за зрела кожа

Ја засилува структурата на кожата на очниот капак, ја зголемува еластичноста и има ефект на лифтинг. Намалува темни кругови и ги храни клетките на кожата.

Морскиот колаген наликува на човечкиот колаген во однос на неговата структура, овозможувајќи ефикасна апсорпција во кожата.

Се препорачува да се започне со користење на производите од серијата на морски колаген на возраст од 35 години.

No Internet Connection