fbpx

Навлажнувачки тоник - бустер PhytoCode

Шифра на продукт: 15206
Достапен на залиха
Хидратантниот тоник-бустер содржи високо концентрирани амино киселини важни за кожата. Тоа и помага на кожата да се смири, вклучувајќи ги и преосетливите и дехидрирани. Упатство за употреба: Нанесете по чистењето на кожата. Производот се става под крема за лице - дневна или ноќна или под маска. Прочитајте повеќе
Цена 800,00 ден
Додади го во кошничка

Хидратантниот тоник-бустер содржи високо концентрирани амино киселини важни за кожата. Тоа и помага на кожата да се смири, вклучувајќи ги и преосетливите и дехидрирани.

Упатство за употреба: Нанесете по чистењето на кожата. Производот се става под крема за лице - дневна или ноќна или под маска.

No Internet Connection