fbpx

Антицелулитен крем со масло од чили 100 гр

Шифра на продукт: 30211
Достапен на залиха
Одлично ја загрева кожата, ја подобрува циркулацијата. Кремот го забрзува отстранувањето на масти од телото, го подобрува клеточниот метаболизам, го спречува создавањето на масни наслаги, го намалува обемот, ја тонизира и ја зајакнува кожата, ја прави мазна и еластична, а исто така има затоплувачки ефект, кој помага да се отстранат мастите од клетките. Прочитајте повеќе
Цена 987,00 ден
Додади го во кошничка

Одлично ја загрева кожата, ја подобрува циркулацијата. Кремот го забрзува отстранувањето на масти од телото, го подобрува клеточниот метаболизам, го спречува создавањето на масни наслаги, го намалува обемот, ја тонизира и ја зајакнува кожата, ја прави мазна и еластична, а исто така има затоплувачки ефект, кој помага да се отстранат мастите од клетките.

No Internet Connection