fbpx

Крем за тело од ЖенШен

Шифра на продукт: 32619
Достапен на залиха
Крем за тело од ЖенШен Исклучителниот крем за тело, збогатен со минерални и природни екстракти, ја храни и тонизира кожата. Женшен содржи минерали, витамин Е, витамин Ц. Нанесете на телото 1-2 пати на ден. Прочитајте повеќе
Цена 1089,00 ден
Додади го во кошничка

Крем за тело од ЖенШен
Исклучителниот крем за тело, збогатен со минерални и природни екстракти, ја храни и тонизира кожата.
Женшен содржи минерали, витамин Е, витамин Ц.
Нанесете на телото 1-2 пати на ден.

 

No Internet Connection