fbpx

Гел за туширање „Билна свежина“

Шифра на продукт: 35709
Достапен на залиха
Почувствувајте ја хранливата моќ на билки на вашата кожа! Почувствувајте ја плимата енергија и чистотата благодарение на гелот за туширање Билна свежина. Интензивно ја храни, хидрира и остава сензуален мирис на вашата кожа. Смирува иритација, го олеснува воспалението и деликатно ја отстранува акумулираната нечистотија во текот на денот. Прочитајте повеќе
Цена 228,00 ден
Додади го во кошничка

Почувствувајте ја хранливата моќ на билки на вашата кожа! Почувствувајте ја плимата енергија и чистотата благодарение на гелот за туширање Билна свежина.

Интензивно ја храни, хидрира и остава сензуален мирис на вашата кожа. Смирува иритација, го олеснува воспалението и деликатно ја отстранува акумулираната нечистотија во текот на денот.

Особено погоден за сува и чувствителна кожа, благодарение на неговите активни состојки.

Свежина, хармонија и волшебна арома на зелени полиња за целото семејство!

No Internet Connection