fbpx

Емулзија за нозе

Шифра на продукт: 45902
Достапен на залиха
Активни својства на производот: – го спречува отокот, ја ублажува болката – помага да се намалат капиларите Прочитајте повеќе
Цена 873,00 ден
Додади го во кошничка

Активни својства на производот:

– го спречува отокот, ја ублажува болката
– помага да се намалат капиларите

Компонентите во формулата за емулзија ќе помогнат да се "разбуди крвта", со што се подобрува снабдувањето со крв во ткивата. Со цел да се спречи оток и чувство на тежина во вечерните часови, нанесете го производот на проблематични области наутро.
 
Благодарение на употребата ќе ви требаат само неколку капки,
-заштеда со одличен квалитет.
No Internet Connection