fbpx

за нозе со масло од сусам и нане 75 мл.

Шифра на продукт: 40116
Достапен на залиха
Кремот обезбедува сеопфатна нега на кожата на нозете. Прочитајте повеќе
Цена 252,00 ден
Додади го во кошничка

 Кремот обезбедува сеопфатна нега на кожата на нозете.

Ја омекнува и навлажнува кожата на стапалата, спречува појава на калуси и пукнатини на нозете.

 Го елиминира непријатниот мирис, ги дезодорира стапалата и го отстранува заморот.

Во комбинација со лесна масажа остава чувство на свежина и удобност.

 

ПРИМЕНА:

Нанесете го кремот на чиста кожа на стапалото.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.

No Internet Connection