fbpx

Крема за раце Сончеви маслинки

Шифра на продукт: 40109
Достапен на залиха
Маслиновото масло во комбинација со екстрактот од бисер одлично ги негува и хидрира вашите раце. Кремот совршено ја враќа удобноста, мекоста и еластичноста на рацете. Прочитајте повеќе
Цена 154,00 ден
Додади го во кошничка

Маслиновото масло во комбинација со екстрактот од бисер одлично ги негува и хидрира вашите раце. Кремот совршено ја враќа удобноста, мекоста и еластичноста на рацете.

No Internet Connection