fbpx

Крема за раце - Тропско Нони

Шифра на продукт: 14906
Достапен на залиха
Кремот ја враќа хидро-липидната бариера на кожата, ја враќа нејзината мекост и нежност. Вашата кожа веднаш станува хидратантна, го снемува чувството на затегнатост и непријатност. Содржани во големи количини од сокот од овошјето нони, ја штитат кожата од штетните ефекти на слободните радикали и ја обновува кожата. Како резултат на тоа, вашите раце изгледаат добро негувани и привлечни. Прочитајте повеќе
Цена 392,00 ден
Додади го во кошничка

Кремот ја враќа хидро-липидната бариера на кожата, ја враќа нејзината мекост и нежност. Вашата кожа веднаш станува хидратантна, го снемува чувството на затегнатост и непријатност. Содржани во големи количини од сокот од овошјето нони, ја штитат кожата од штетните ефекти на слободните радикали и ја обновува кожата. Како резултат на тоа, вашите раце изгледаат добро негувани и привлечни.

No Internet Connection