fbpx

Крема за раце

Шифра на продукт: 41102
Достапен на залиха
Ефикасно хидрира и храни, овозможува брзо поправање на оштетената кожа, измазнува, ја прави кожата мека и кадифена на допир. Наменета за секојдневна употреба. Прочитајте повеќе
Цена 409,00 ден
Додади го во кошничка

Ефикасно хидрира и храни, овозможува брзо поправање на оштетената кожа, измазнува, ја прави кожата мека и кадифена на допир. Наменета за секојдневна употреба.

No Internet Connection