fbpx

Крем гел за туширање “Десерт од мандарина“

Шифра на продукт: 33701
Достапен на залиха
Светла и весела, нежна, слатка и возбудлива миризба на мандарина Ви дава енергија.Гелот ја чисти и тонизира кожата, пријатно Ве расонува и помага во борба против заморот. Прочитајте повеќе
Цена 433,00 ден
Додади го во кошничка

Светла и весела, нежна, слатка и возбудлива миризба на мандарина Ви дава енергија.Гелот ја чисти и тонизира кожата, пријатно Ве расонува и помага во борба против заморот.

No Internet Connection