fbpx

Крем гел за туширање “ Пита од јаболка“

Шифра на продукт: 33704
Достапен на залиха
Деликатесот на овошје и прекрасната кремаста смеса на гел ќе и даде на Вашата кожа чувство на вистинска среќа. Светлата и мека пена нежно ја чисти кожата, правејќи ја мазна, мека и со арома на лето. Прочитајте повеќе
Цена 433,00 ден
Додади го во кошничка

Деликатесот на овошје и прекрасната кремаста смеса на гел ќе и даде на Вашата кожа чувство на вистинска среќа. Светлата и мека пена нежно ја чисти кожата, правејќи ја мазна, мека и со арома на лето.

No Internet Connection