fbpx

Крем гел за туширање „Чоколадна Фантазија“

Шифра на продукт: 33703
Достапен на залиха
Избор на слатко задоволство! Крем-гел со прекрасна мека текстура ќе ја пополни вашата бања со мирис на чоколадо. Таа има релаксирачки и смирувачки ефект врз кожата, што ја прави мазна како свила. 100% задоволство - 0 калории! Прочитајте повеќе
Цена 433,00 ден
Додади го во кошничка

Избор на слатко задоволство! Крем-гел со прекрасна мека текстура ќе ја пополни вашата бања со мирис на чоколадо. Таа има релаксирачки и смирувачки ефект врз кожата, што ја прави мазна како свила.

100% задоволство - 0 калории!

No Internet Connection