fbpx

Крем за раце и нозе 30 гр.

Шифра на продукт: 44412
Достапен на залиха
ВРАТЕТЕ И ГО СЈАЈОТ НА ОШТЕТЕНАТА КОЖА Прочитајте повеќе
Цена 117,00 ден
Додади го во кошничка

ВРАТЕТЕ И ГО СЈАЈОТ НА ОШТЕТЕНАТА КОЖА
Кремот ја навлажнува кожата, ја храни и не дозволува пукање. Активните состојки ја обновуваат оштетената кожа .Начин на употреба: нанесете го кремот на чисти и суви раце или нозе.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.

No Internet Connection