fbpx

Крем за раце Славитон 30 гр.

Шифра на продукт: 44411
Достапен на залиха
ПОДОБРЕТЕ ЈА ЦИРКУЛАЦИЈАТА НА ВАШИТЕ ДЛАНКИ Прочитајте повеќе
Цена 148,00 ден
Додади го во кошничка

 ПОДОБРЕТЕ ЈА ЦИРКУЛАЦИЈАТА НА ВАШИТЕ ДЛАНКИ
Негова цел е да делува на рацете така што ќе ги заштити од иритации и да го подобри  крвотокот. Активните состојки ќе ви ги направат рацете нежни како свила.Начин на употреба: нанесете го кремот на чисти и суви раце.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.

No Internet Connection