fbpx

Крем млеко за тело - Сончеви маслинки

Шифра на продукт: 32604
Достапен на залиха
Нежното млеко за тело со екстракт од маслинка се грижи за кожата на телото. Маслиновиот екстракт има благотворно влијание врз кожата, ги храни клетките и го забавува процесот на стареење, а витаминот Е е неопходен антиоксидант. Со својата текстура, млекото брзо се апсорбира, не остава масни траги, ја прави кожата мека и кадифена. Прочитајте повеќе
Цена 1159,00 ден
Додади го во кошничка

Нежното млеко за тело со екстракт од маслинка се грижи за кожата на телото. Маслиновиот екстракт има благотворно влијание врз кожата, ги храни клетките и го забавува процесот на стареење, а витаминот Е е неопходен антиоксидант. Со својата текстура, млекото брзо се апсорбира, не остава масни траги, ја прави кожата мека и кадифена.

No Internet Connection