fbpx

Минерален пилинг - сол од Банана за раце и нозе

Шифра на продукт: 40118
Достапен на залиха
Овој деликатен пилинг врз база на сол овозможува длабинско чистење и обновување на вашата кожа. Ги ексфолира мртвите клетки и ја прави кожата мека. Прочитајте повеќе
Цена 498,00 ден
Додади го во кошничка

Овој деликатен пилинг врз база на сол овозможува длабинско чистење и обновување на вашата кожа. Ги ексфолира мртвите клетки и ја прави кожата мека.

No Internet Connection