fbpx

Крем за тело од Морски Алги

Шифра на продукт: 32620
Достапен на залиха
Крем за тело, збогатен со масла и природни екстракти, за сува кожа, дава нежност и еластичност. Користејќи го овој крем за тело, ќе почувствувате ефект веднаш по првата апликација. Кожата станува еластична, убава и едноставно "сјае одвнатре"! Прочитајте повеќе
Цена 1089,00 ден
Додади го во кошничка

Крем за тело, збогатен со масла и природни екстракти, за сува кожа, дава нежност и еластичност.
Користејќи го овој крем за тело, ќе почувствувате ефект веднаш по првата апликација. Кожата станува еластична, убава и едноставно "сјае одвнатре"!

No Internet Connection