fbpx

Ортофит гел за масажа на тело

Шифра на продукт: 34401
Достапен на залиха
Ортофитскиот гел за масажа на тело има ефект на затоплување, ја подобрува микроциркулацијата и во комбинација со масажа го елиминира заморот по зголемен локален напор. Посебниот состав на гелот овозможува брза апсорпција на сите активни состојки содржани во производот. Прочитајте повеќе
Цена 833,00 ден
Додади го во кошничка

Ортофитскиот гел за масажа на тело има ефект на затоплување, ја подобрува микроциркулацијата и во комбинација со масажа го елиминира заморот по зголемен локален напор. Посебниот состав на гелот овозможува брза апсорпција на сите активни состојки содржани во производот.

Начин на употреба:
Нанесете го производот на проблематични области,со кружни движења и масирајте се додека не се апсорбира целосно.

No Internet Connection