fbpx

Парафинска крема за раце и нозе - Бразилско задоволство - 120 гр.

Шифра на продукт: 40119
Достапен на залиха
Со комбинацијата на пилинг од банана и новата бразилска деликатесна парафинска терапија, кожата на рацете и нозете ќе доживее длабока чистота, совршена влажност и мекост! Бразилскиот третман заштитува од предвремено стареење на кожата и се грижи за нејзината цврстина и еластичност! Прочитајте повеќе
Цена 683,00 ден
Додади го во кошничка

Со комбинацијата на пилинг од банана и новата бразилска деликатесна парафинска терапија, кожата на рацете и нозете ќе доживее длабока чистота, совршена влажност и мекост! Бразилскиот третман заштитува од предвремено стареење на кожата и се грижи за нејзината цврстина и еластичност!

No Internet Connection