fbpx

Паста за белеење со јаглен

Шифра на продукт: 65904
Достапен на залиха
Phyto пастата за заби збогатена со јаглен на вашите заби ќе им овозможи природна белина како резултат на редовната употреба. Прочитајте повеќе
Цена 646,00 ден
Додади го во кошничка

Phyto пастата за заби збогатена со јаглен на вашите заби ќе им овозможи природна белина како резултат на редовната употреба.


Дејство
- фино ги чисти вашите заби
- ги елиминира наслагите од храна, тутун и кафе;
- спречува појава на забен камен.

 
Оваа паста за заби е од производната линија на д-р Таига. Може да се најдат навистина уникатни растенија и билки во тајгата, со огромна исцелителна моќ. Ги избравме најдобрите од нив и направивме серија за усната шуплина. Овие производи ќе се грижат за вашата снежно-бела насмевка и здравјето на вашите непца.

No Internet Connection