fbpx

Паста за заби - Природна бамбусова сол

Шифра на продукт: 60141
Достапен на залиха
Гелот „Природна бамбусова сол“ е регенеративен гел. Поседува закрепнувачка функција,ги штити забите од заболувања на непцата и крвавење Го спречува создавањето на забен камен и шуплини. Прочитајте повеќе
Цена 414,00 ден
Додади го во кошничка

Гелот „Природна бамбусова сол“ e регенеративен гел.
Поседува закрепнувачка функција, ги штити забите од заболувања на непцата и крвавење
Го спречува создавањето на забен камен и шуплини.

No Internet Connection