fbpx

Паста за заби - Течен калциум

Шифра на продукт: 60140
Достапен на залиха
Гелот „Течен калциум“ претставува секојдневна грижа за Вашите заби. Течниот калциум ги пополнува пукнатините по површината на забите, при што ја намалува чуствителноста на нервните завршетоци и го обновува оштетениот забен емајл. Благодарение на состојките, гелот го отстранува плакот, ги избелува забите и ја спречува појавата на кариес. Прочитајте повеќе
Цена 414,00 ден
Додади го во кошничка

Гелот „Течен калциум“ претставува секојдневна грижа за Вашите заби.

Течниот калциум ги пополнува пукнатините по површината на забите, при што ја намалува чуствителноста на нервните завршетоци и го обновува оштетениот забен емајл.
Благодарение на состојките, гелот го отстранува плакот, ги избелува забите и ја спречува појавата на кариес.

No Internet Connection