fbpx

Паста за заби Prodental

Шифра на продукт: 60143
Достапен на залиха
Тоа не е само паста за заби, туку совршено средство за орална нега. Пастата ефикасно го отстранува плакот, ги активира метаболичките процеси во парадонтот. Ја нормализира киселината на алкалната рамнотежа во устата, ја спречува појавата на кариес, ги зајакнува непцата, и го намалува крвавењето. Состојќите во пастата грижливо ги чистат забите. Содржи пепитиди, екстракт од камилица, женшен корен, камилица, масло од семки од грозје, масло од ментол. Прочитајте повеќе
Цена 1530,00 ден
Додади го во кошничка

Тоа не е само паста за заби, туку совршено средство за орална нега. Пастата ефикасно го отстранува плакот, ги активира метаболичките процеси во парадонтот. Ја нормализира киселината на алкалната рамнотежа во устата, ја спречува појавата на кариес, ги зајакнува непцата, и го намалува крвавењето. Состојќите во пастата грижливо ги чистат забите.  Содржи пепитиди, екстракт од камилица, женшен корен, камилица, масло од семки од грозје, масло од ментол.

No Internet Connection