fbpx

Потхранувачки хидратантен крем за раце со овчо млеко, 80мл

Шифра на продукт: 40105
Достапен на залиха
Ефикасно ја навлажнува, омекнува и ја измазнува кожата, дава чувство на кадифена мекост. Наменет е за секојдневна употреба.Млеко – ефикасно ја смирува, храни, омекнува и ја хидратира кожата. Прочитајте повеќе
Цена 248,00 ден
Додади го во кошничка

Ефикасно ја навлажнува, омекнува и ја измазнува кожата, дава чувство на кадифена мекост. Наменет е за секојдневна употреба.Млеко – ефикасно ја смирува, храни, омекнува и ја хидратира кожата.

No Internet Connection