fbpx

Профилактична крема за стапала од Змиска маст

Шифра на продукт: 41106
Достапен на залиха
Ублажува иритации, лекува исекотини и рани, ги елиминира токсините. Дезинфицира, ја подобрува циркулацијата на крвта, го олеснува чешањето, има антибактериско дејство. Спречува појавата на мали кожни инфекции, елиминира мирис, потење и ја прави кожата убава и добро одржувана, обезбедува брзо закрепнување и заздравување на кожата, го намалува воспалението, ја омекнува грубо испуканата кожа. Прочитајте повеќе
Цена 177,00 ден
Додади го во кошничка

Ублажува иритации, лекува исекотини и рани, ги елиминира токсините. Дезинфицира, ја подобрува циркулацијата на крвта, го олеснува чешањето, има антибактериско дејство. Спречува појавата на мали кожни инфекции, елиминира мирис, потење и ја прави кожата убава и добро одржувана, обезбедува брзо закрепнување и заздравување на кожата, го намалува воспалението, ја омекнува грубо испуканата кожа.

No Internet Connection