fbpx

Регенеративна крема за раце со екстракт од Алое

Шифра на продукт: 40102
Достапен на залиха
Екстрактот од Алое помага за интензивна хидратација и регенерација на кожата, смирува иритации и помага во подобрувањето на структурата на кожата. Кожата ја добива својата мекост, еластичност и здрав изглед. Кремот ефикасно лекува повреди и гребнатини на рацете, штити од негативните надворешни фактори, хидрира. Прочитајте повеќе
Цена 199,00 ден
Додади го во кошничка

Екстрактот од Алое помага за интензивна хидратација и регенерација на кожата, смирува иритации и помага во подобрувањето на структурата на кожата. Кожата ја добива својата мекост, еластичност и здрав изглед. Кремот ефикасно лекува повреди и гребнатини на рацете, штити од негативните надворешни фактори, хидрира.

No Internet Connection