fbpx

Регенерирачка крема за стапала од Змиска маст

Шифра на продукт: 41105
Достапен на залиха
Хидрира и ја храни кожата, ја стимулира циркулацијата, ги омекнува кутикулите на нозете. При редовна употреба отстранува габи и напукнување на петите. Наменет е за секојдневна нега. Обезбедува брзо закрепнување и заздравување на кожата, го намалува воспалението, ја омекнува грубо испуканата кожа. Прочитајте повеќе
Цена 177,00 ден
Додади го во кошничка

Хидрира и ја храни кожата, ја стимулира циркулацијата, ги омекнува кутикулите на нозете. При редовна употреба отстранува габи и напукнување на петите. Наменет е за секојдневна нега. Обезбедува брзо закрепнување и заздравување на кожата, го намалува воспалението, ја омекнува грубо испуканата кожа.

No Internet Connection