fbpx

Сол за тело-Зелен чај, 380 гр

Шифра на продукт: 30215
Достапен на залиха
Минијатурните честички на солта продираат длабоко во порите на кожата, ги отстрануваат мртвите клетки на епидермисот. Екстрактот од зелен чај ја храни кожата со сите потребни витамини и микроелементи, обезбедува одлична хидратација и потхранување. Овошните киселини ја стимулираат синтезата на колаген. Прочитајте повеќе
Цена 859,00 ден
Додади го во кошничка

Минијатурните честички на солта продираат длабоко во порите на кожата, ги отстрануваат мртвите клетки на епидермисот. Екстрактот од зелен чај ја храни кожата со сите потребни витамини и микроелементи, обезбедува одлична хидратација и потхранување. Овошните киселини ја стимулираат синтезата на колаген.

No Internet Connection