fbpx

Сол за тело Медена праска 50 гр.

Шифра на продукт: 30221
Достапен на залиха
Екстрактот од праска има висока биоактивност, ја обновува хидролипидноста на кожата, исполнувајќи ја со витална влага. Прочитајте повеќе
Цена 155,00 ден
Додади го во кошничка

Екстрактот од праска има висока биоактивност, ја обновува хидролипидноста на кожата, исполнувајќи ја со витална влага.

Состав:

Структурирана вода, морска сол, есенцијално масло од портокал, екстракт од праска, екстракт од лист од праска, рузмарин, екстракт од јојоба, хијалуронска киселина, витамин Е, етил парабен.

Примена :

Нанесете сол рамномерно на влажно тело со масажни движења. На крај исплакнете темелно со вода.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.

No Internet Connection