fbpx

Сол за тело од освежувачки лимон

Шифра на продукт: 32611
Достапен на залиха
Морската сол има подмладувачки и заживувачки ефект врз вашата кожа, ги зајакнува метаболните процеси и ја збогатува кожата со микро-и макроелементи, истовремено зголемувајќи ја еластичноста. Екстрактот од лимон ја зголемува циркулацијата на крвта и ја тонизира кожата. Прочитајте повеќе
Цена 172,00 ден
Додади го во кошничка

Морската сол има подмладувачки и заживувачки ефект врз вашата кожа, ги зајакнува метаболните процеси и ја збогатува кожата со микро-и макроелементи, истовремено зголемувајќи ја еластичноста. Екстрактот од лимон ја зголемува циркулацијата на крвта и ја тонизира кожата.

ПРИМЕНА: Метод бр. 1: нанесете мала количина на сол на влажна кожа со нежни кружни движења. По апликација исплакнете со вода.

No Internet Connection