fbpx

Сол за тело од Цитрон

Шифра на продукт: 30222
Достапен на залиха
Малите меки кристали нежно ги отстрануваат мртвите клетки од кожата и стимулираат процес на регенерација. Солта ја активира циркулацијата на крвта, ги отстранува токсините, ја зголемува еластичноста, и има антицелулитен ефект. Свежата арома на цитрон создава чувство на пријатност и енергија низ целата кожа. Прочитајте повеќе
Цена 859,00 ден
Додади го во кошничка

Малите меки кристали нежно ги отстрануваат мртвите клетки од кожата и стимулираат процес на регенерација. Солта ја активира циркулацијата на крвта, ги отстранува токсините, ја зголемува еластичноста, и има антицелулитен ефект. Свежата арома на цитрон создава чувство на пријатност и енергија низ целата кожа.

No Internet Connection