fbpx

Сол за тело “Јагодов шејк“

Шифра на продукт: 32607
Достапен на залиха
Екстрактот од јагоди е богат со полифеноли, кои имаат силно антиоксидантно дејство и ги неутрализираат слободните радкали, го забавува процесот на стареење. Прочитајте повеќе
Цена 172,00 ден
Додади го во кошничка

Екстрактот од јагоди е богат со полифеноли, кои имаат силно антиоксидантно дејство и ги неутрализираат слободните радкали, го забавува процесот на стареење.


Начин на употреба: Нанесете мала количина сол на влажна кожа со нежни кружни движења. По апликација исплакнете со вода.

No Internet Connection