fbpx

Фито сол за нозе од кинески билки

Шифра на продукт: 41322
Достапен на залиха
Фито-солта „Кинески билки“ со екстракти од ангелика, женска билка, алое, леска и глуварче е ефикасно средство за олеснување на заморот и тежината во нозете. Има освежувачко и антисептично дејство, одличен релаксирачки ефект. Прочитајте повеќе
Цена 147,00 ден
Додади го во кошничка

Фито-солта „Кинески билки“ со екстракти од ангелика, женска билка, алое, леска и глуварче е ефикасно средство за олеснување на заморот и тежината во нозете. Има освежувачко и антисептично дејство, одличен релаксирачки ефект.

No Internet Connection