fbpx

Фито сол за нозе од Лаванда

Шифра на продукт: 41321
Достапен на залиха
Етеричното масло од лаванда е ефикасно средство за олеснување на товарот и заморот во нозете. Го нормализира потењето, ја омекнува грубата кожа и жуљевите, длабоко чисти, смирува и освежува. Прочитајте повеќе
Цена 129,00 ден
Додади го во кошничка

Етеричното масло од лаванда е ефикасно средство за олеснување на товарот и заморот во нозете. Го нормализира потењето, ја омекнува грубата кожа и жуљевите, длабоко чисти, смирува и освежува.

No Internet Connection