fbpx

Фластер за тело - Yasohen Forte (2 парчиња)

Шифра на продукт: 30111
Достапен на залиха
Фито Фластер "Yaoshen forte" Прочитајте повеќе
Цена 455,00 ден
Додади го во кошничка

Фито Фластер "Yaoshen forte" 

 

Начин на употреба: Отстранете ја заштитната фолија, залепете на проблематичното место кое е претходно исчистено.

Не користете повеќе од 12 часа на ден.


За дополнителен информации околу начинот на користење, консултирајте се со Вашиот професионален консултант.

 

 

No Internet Connection