fbpx

Алунит спреј

Шифра на продукт: 30115
Достапен на залиха
Спрејот за тело обезбедува моментален проток на енергетска ефикасна свежина и заштита во текот на денот. Без алкохол, боја и алуминиум, производот е одличен сојузник во борбата против непријатниот мирис. Создаден од природни и безопасни состојки, спрејот за тело го отстранува непријатниот мирис, дезинфицира, го спречува затварањето на порите и не остава траги на облека. Прочитајте повеќе
Цена 842,00 ден
Додади го во кошничка

Спрејот за тело обезбедува моментален проток на енергетска ефикасна свежина и заштита во текот на денот. Без алкохол, боја и алуминиум, производот е одличен сојузник во борбата против непријатниот мирис. Создаден од природни и безопасни состојки, спрејот за тело го отстранува непријатниот мирис, дезинфицира, го спречува затварањето на порите и не остава траги на облека.

No Internet Connection