fbpx

Relax & Moisture крем за раце, 80г

Шифра на продукт: 45908
Достапен на залиха
Фито крем “Релаксација и хидратација” Прочитајте повеќе
Цена 344,00 ден
Додади го во кошничка

Фито крем “Релаксација и хидратација”
- интензивно ја хидрира и омекнува кожата н арацете
- ја затегнува кожата
- во комбинација со масажа, го отстранува заморот и непријатноста по прекумерен физички напор.

Кремот содржи комплекс од природни екстракти и масла од растенија од тајга и навлажнувачки состојки.
Начин на употреба: Кремот се нанесува на чиста кожа на рацете.

No Internet Connection