fbpx

Sport Style Лосион за тело

Шифра на продукт: 35712
Достапен на залиха
Лосионот Sport style е погоден за целото семејство. Тој се грижи за кожата по тренингот, а Вие уживате во мазната кожа и релаксирачка арома. Производот е погоден за секојдневна употреба. Комбинацијата на состојки пријатно го релаксира и освежува телото. Користејќи го овој лосион, кожата и телото се опоравуваат после тренингот! Прочитајте повеќе
Цена 326,00 ден
Додади го во кошничка

Лосионот Sport style е погоден за целото семејство. Тој се грижи за кожата по тренингот, а Вие уживате во мазната кожа и релаксирачка арома.

Производот е погоден за секојдневна употреба. Комбинацијата на состојки пријатно го релаксира и освежува телото. Користејќи го овој лосион, кожата и телото се опоравуваат после тренингот!

No Internet Connection